Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku


Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Registrován: - Čeká na vás: 0 nových zpráv Celkem témat: 25590
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 19 led 2019, 22:20


Bookmark and Share   [ Příspěvků: 3 ] 
Hledat v tomto tématu:
 EMobiStudio MemoryUp Professional Mobile RAM Booster v2.70 
Autor Zpráva
Pokročilý
Pokročilý
Registrován: 17 črc 2007, 14:56
Příspěvky: 130
Model telefonu: Nokia 5800 XpressMusic HACK
Heslo k uploadům: vozejk.ForumNO.net
Reputace: 0
Příspěvek EMobiStudio MemoryUp Professional Mobile RAM Booster v2.70
EMobiStudio.MemoryUp.Professional.Mobile.RAM.Boost er.v2.70.S60v5.Java.Signed-illusion
Is your cell phone running slow? Do your programs crash after the smartphone has been running awhile? Then you need a boost, a Memory Boost! MemoryUp Pro recovers memory leaks, and prevents cell phone crashes. Read on to boost your smartphone memory.
MemoryUp Pro is a powerful mobile RAM boosting tool and Java virtual machine (JVM) management application specially designed for smartphone users. It is a handy memory optimizer tool that will keep your smartphone running faster and efficiently. It increases your cell phone performance by making more memory available for both your applications and the mobile system.

MemoryUp Pro is designed to tackle the difficult but crucial problem of memory management for smartphone users. Memory is the most precious resource in your smartphone; when it becomes low, your cell phone will slow down severely or crash. Most mobile system can not handle your memory properly by itself. Over time, no matter how much memory you have, your mobile system will slowly lose memory, bringing you to a critical state. MemoryUp solves these problems by reclaiming lost memory for your programs. It helps your smartphone run at optimum speed by efficiently defragmenting your smartphone's memory, recovering memory leaks from poorly behaved applications, flushing unused libraries temporarily out to disk and so on. By all this optimization tricks your favorite applications and games will run faster and efficiently even on old cell phones.

MemoryUp Pro is optimized for all series of Symbian OS smartphones, which can monitor your mobile system in the background, freeing resources when needed. It uses many advanced features to keep your smartphone running at optimum speed. But more importantly, it's designed with all users in mind; whether you're a power-user or a novice, MemoryUp will give you the features you want without confusing or limiting you.

Praised by both individual users and large companies alike, MemoryUp Pro is the best utility of its type available. MemoryUp from eMobiStudio Inc. represents the best technical and design efforts modern smartphone software, to bring you a technically superior, yet easy-to-use memory management utility.


Product Features

Here are just some of the great features of MemoryUp Pro:

• Real-time Mobile Memory Calculation & Statistics

MemoryUp gives you professional, easy-to-read statistics on your smartphone's memory use. You can see a graph of your total memory and current memory use. MemoryUp makes it easy to see how well your smartphone is performing, and where any problems are.


• Performance Targets

Using MemoryUp's settings function, you can set performance goals right for your different profiles. MemoryUp will work to keep your memory at desired levels, and will act immediately if memory drops below minimum levels.


• Quick Boosting

In addition to monitoring and reclaiming your memory on its own, MemoryUp lets you boost your memory by hand. The Quick Boost feature lets you watch as MemoryUp works - you can see more memory become available. Quick Boost remembers the settings that work best on your smartphone.


• Auto-boosting in the Background

Your memory is the most important resource in your smartphone, and how it is used can drastically affect performance. Auto-boosting feature enables MemoryUp to be hidden to run in the background and automatically help reclaim wasted memory on your smartphone. It guards the allocation of memory resources through its unique cache management technique. By using MemoryUp, you don't need to know anything about your mobile system; MemoryUp will supply all the technical know-how.


• Cell Phone Crash Protection

The majority of cell phone crashes come when system resources are low. MemoryUp warns you when you reach a critical point, allowing you to close programs safely before your smartphone becomes unstable.


• And There is More..

Other features include Warning/Auto-recovering RAM at your preset threshold, Startup boost (when MemoryUp is launched), advanced boosting features (Force system to use large cache, Prohibit kernel to disk swapping, Auto-allocate critical threads, etc.) for professional mobile users, and multiple language support (English, German, Italian and Spanish).


Update Log

Version 2.70

1. Fix false "Low Memory Alert" on some series of Symbian Smartphones

3. Optimization on Real-time Memory Analysis algorithm

4. Upgrade from MemoryUp Standard version to Professional version.

JAVA-SIGNED

DL:
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/37918/EmobiStudio.rar_96.56KB.html


Mhhm, co jsem to tady všude naprasil


15 dub 2009, 17:54
Profil
Admin
Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 20 črc 2008, 16:42
Příspěvky: 1503
Model telefonu: Sony Xperai Z + HTC ChaCha + Nokia N900
ROM: Omni rom 5.1.1.
Heslo k uploadům: Jeryk.ForumNO.net
Reputace: 113
Příspěvek Re: EMobiStudio MemoryUp Professional Mobile RAM Booster v2.70
Přeloženo pomocí Google Překladač
 EMobiStudio.MemoryUp.Professional.Mobile.RAM.Boost er.v2.70.S60v5.Java.Signed-iluze
Je váš mobil běží pomalu? Do své programy pád po smartphone byla spuštěna na chvíli? Pak budete potřebovat podporu, Memory Boost! Pro MemoryUp zotavuje memory leaks, a zabraňuje mobil havaruje. Přečtěte si o to podpořit váš smartphone paměti.
MemoryUp Pro je mocný nástroj k posílení mobilní RAM a Java Virtual Machine (JVM) management aplikace speciálně určené pro smartphone uživatelů. Je to šikovný nástroj pro optimalizaci paměti, že bude udržovat váš smartphone běží rychleji a efektivněji. Zvyšuje váš mobilní telefon výkon tím, že více paměti je k dispozici jak pro vaše aplikace a mobilní systém.

MemoryUp Pro je určen k řešení obtížné, ale zásadní problém správa paměti pro smartphone uživatelů. Paměť je nejcennější zdroj ve vašem smartphone, kdy se stává nízká, váš mobilní telefon bude výrazně zpomalit nebo havárie. Většina mobilních systém nemůže zpracovat vaše paměť správně sama. V průběhu času, a to bez ohledu, kolik paměti máte, vaše mobilní systém bude pomalu ztrácet paměť, takže můžete kritickém stavu. MemoryUp řeší tyto problémy reklamaci ztracených pamětí pro své programy. Pomáhá vaše smartphone běžet v optimálních otáčkách, které efektivně defragementací váš smartphone paměti, memory leaks zotavuje ze špatně choval aplikací, splachovací nepoužitý knihovny dočasně na disk a tak dále. Do všech těchto optimalizačních triků vaše oblíbené aplikace a hry, poběží rychleji a efektivněji i na staré mobilní telefony.

Pro MemoryUp je optimalizován pro všechny řady Symbian OS smartphones, která může sledovat svého mobilního systému na pozadí, uvolňuje prostředky v případě potřeby. Využívá řadu pokročilých funkcí, aby váš smartphone běží v optimálních otáčkách. Ale co je důležitější, je určen všem uživatelům na paměti, zda jste moc-uživatele nebo novice, MemoryUp vám funkce, aniž byste matoucí či omezování vás.

Chválívali jak jednotlivé uživatele a velkých firem stejně, MemoryUp Pro je nejlepší využití svého druhu k dispozici. MemoryUp z eMobiStudio Inc představuje nejlepší technické a konstrukční úsilí moderních smartphone software, aby jste technicky lepší, ale snadné-to-use utility správa paměti.


Funkce

Zde jsou jen některé z největších rysů MemoryUp Pro:

• Real-time Mobile Memory Výpočet & Statistika

MemoryUp Vám profesionální, snadný-k-číst statistiky na vašem smartphone paměti použít. Můžete zobrazit graf vaše celkové paměti a aktuální paměti. MemoryUp je snadné si představit, jak dobře je váš smartphone plnění, a pokud jsou nějaké problémy.


• Výkonnostní cíle

Použití MemoryUp nastavení funkcí, můžete nastavit plnění cílů právo pro vaše různých profilů. MemoryUp bude pracovat, aby se vaše paměť na požadované úrovni, a bude se jednat okamžitě, pokud paměť klesne pod minimální úroveň.


• Rychlé Posilování

Kromě sledování a využití paměti o sobě MemoryUp vám umožní zvýšit vaši paměť rukou. Quick Boost funkce vám umožňuje sledovat, jak MemoryUp práce - můžete vidět více paměti je k dispozici. Quick Boost pamatuje nastavení funguje nejlépe na vašem smartphone.


• Auto-posílení v pozadí

Vaše paměť je nejdůležitější zdroj na vašem smartphone, a jak se používá může výrazně ovlivnit výkon. Auto-posílení funkce umožňuje MemoryUp být skryty běžet na pozadí a automaticky pomůže kultivovat promrhány paměti na vašem smartphone. Je stráže přidělení paměti zdrojů prostřednictvím svých jedinečných cache management technique. Pomocí MemoryUp, nemusíte vědět nic o vašem mobilním systému; MemoryUp poskytne veškeré technické know-how.


• Cell Phone Crash ochrany

Většina z mobilu, když přijdou pády systému zdroje jsou nízké. MemoryUp vás upozorní, když dosáhne kritického bodu, ve kterém můžete uzavřít programy bezpečně před smartphone se stává nestabilním.


• a je více ..

Ostatní funkce zahrnují Varování / Auto-zotavujete RAM na vaše přednastavené prahové hodnoty, spouštěcí oživení (pokud je spuštěn MemoryUp), pokročilé funkce posílení (Síla systém používat velké cache, Zakázat jádra swapování na disk, Auto-přidělit kritické nitě, atd.) mobilní profesionální uživatele, a podporu více jazyků (angličtina, němčina, italština a španělština).


Update Přihlášení

Verze 2.70

1. Fix falešnými "Low Memory Alert" na některé série Symbian Smartphones

3. Optimalizace pro Real-time Memory Analýza algoritmu

4. Upgrade z MemoryUp Standardní verze Professional verze.


Prosím používajte tlačítko Obrázek, dosť nám pomáha. Sony Xperia Z (Android 5.1.1, Rooted, Unlocked BL, HTC ChaCha A810e (Android 2.3.5), N900 FW 20.2010.36-2, N85 FW 31.002
Obrázek


16 dub 2009, 13:38
Profil
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Uživatelský avatar
Registrován: 23 čer 2008, 15:04
Příspěvky: 692
Model telefonu: Samsung galaxy GT-i9000,Samsung galaxy 3
Heslo k uploadům: kaadar.ForumNO.net
Reputace: 40
Příspěvek Re: EMobiStudio MemoryUp Professional Mobile RAM Booster v2.70
EMobiStudio.MemoryUp.Personal.Mobile.RAM.Booster.v 3.00.S60

Obrázek

Down...
http://www.edisk.cz/stahni/36730/EMobiStudio.MemoryUp.Personal.Mobile.RAM.Booster.v3.00.S60.Java.rar_308.28KB.html


Chceš poďakovať?...proste sa chovaj slušne

Heslo?
kaadar.ForumNO.net


Prosím nepište mi PM, na fórku som minimálne dakujem!


02 čer 2009, 17:10
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
   [ Příspěvků: 3 ] 
Bookmark and Share


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Hledat v tomto tématu:
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóruRegistrovat FAQ Hledat Přihlásit se
cron


Prohlášení a kontakt:


Každý uživatel nese odpovědnost za své příspěvky!

V případě technických problémů, nebo jiných problémů s fórem kontaktujte tyto administrátory:
R@ptor: raptor@forumno.net, Jeryk: jeryk@forumno.net