Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je spenatcz
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 29 úno 2020, 01:27

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 3 ] 
 NOKIA C6-00 
Autor Zpráva
Pokročilý
Pokročilý
Model telefonu: nokia C6
Reputace: 0
Příspěvek NOKIA C6-00
Zdravim,

prodam svoji nokii, zaruka je jeste rok, je jako nova, znamky pouzivani minimalni..
samozrejmosti je doklad o zaplaceni a kompletni baleni s prislusenstvim.

cenu bych si predstavoval okolo 4000CZK a preferuji osobni predani v praze nebo v okrese praha-vychod.

telefon a email nebude, dole je ICQ nebo PM.. :D

prej ze mam podpis v rozporu s politikou.. ok..

Naposledy upravil prekfest dne 29 led 2012, 10:10, celkově upraveno 1

27 led 2012, 09:35
Profil ICQ
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: Galaxy S III
Heslo k uploadům: martink52.ForumNO.net
Reputace: 320
Příspěvek Re: NOKIA C6-00
A já bych si představoval nějakou fotku zde aby lidé viděli, že ten foun máš. :wink:

Obrázek

27 led 2012, 22:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
Příspěvek Re: NOKIA C6-00
>martink52:
Tvoje představa je hezká, nicméně její zdůvodnění dost kulhá :wink: . Fotek C6 sem dát můžu hromady, ačkoliv jsem jí držel v rukách jen párkrát:

Obrázek

Obrázek

....

Podle mě ale na fotkách u inzerovaných telefonů v podstatě vůbec nezáleží (pokud nejde o rarity). Prodávaný telefon si přece můžu pro vyfocení naaranžovat tak, aby moc nebyly vidět stopy po pádech apod, poškrábané krycí sklíčko displeje a další drobné oděrky se z fotky poznají těžko, Photoshop taky udělá divy...
Mnohem důležitější se mi zdá napsat informaci o původu telefonu, a jestli má platný ZL. Podle mě to patří mezi ty úplně nejzákladnější informace, které potenciální kupec chce vědět (aspoň já bych bez toho o koupi vůbec neuvažoval). Nejlépe uvést přímo prodejce, nebo aspoň jestli je z oficiální CZ/SK distribuce.
Taky by bylo vhodné uvádět, jestli je pro telefon vygenerovaný OPDA certifikát, a jakou má verzi firmware.
A taky pokud má být telefon v záruce, tak napsat jestli mu byl měněný Product Code

>prekfest:
Doporučuju ti, abys doplnil aspoň ten původ, a hlavně aby sis ten e-mail a tel. číslo odsud buď smazal, nebo přepsal do nějaké podoby, která bude pro boty špatně zpracovatelná. Máš přece profil - tam boti nemůžou, a živí lidé se do něj podívají jen když mají důvod. Nebo chceš ukázku, co tě taky snadno může potkat? Třeba nějaké to noční prozvánění, pár stovek spam mailů, spam SMS apod? :D .
Pak se lidi se diví, kolik jim chodí spamu, a proč jim volají různí prodejci a kde na ně vlastně vzali číslo.... :D
Ve vlastním zájmu bys to měl udělat co nejrychleji, pokud už není pozdě - jak se tyhle údaje jednou dostanou do nějaké databáze, tak se spamu taky už nemusíš nikdy zbavit :wink:

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

28 led 2012, 18:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
   [ Příspěvků: 3 ] 
Bookmark and Share