Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 16 srp 2018, 09:44

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 3 ] 
 Připojení k internetu 
Autor Zpráva
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Model telefonu: Nokia N8 Dark grey FW 111.030.0609
ROM: nejsem rom,ani cigán
Reputace: -8
Příspěvek Připojení k internetu
Měl bych jednoduchej dotaz a čekám jednoduchou odpověď:
Nevím, jak připojit svůj počítač k internetu přes Lumii 800, když mám datový tarif od operátora. Nenašel jsem jak na to,
tudiž takový net v mobilu je mi na dvě věci, dík za rady ;)

Má historie:
Nokia 3110 - 3210 - 3310 - 6610 - 6630 - 6230i - E51 - N95 - N8 - Samsung Galaxy III

07 čer 2012, 20:36
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
Příspěvek Re: Připojení k internetu
Jednoduchá odpověď: tethering (Mango <, nebrandovaný )

Jinak sorry že moje následující odpověď nebude podle tvého očekávání, ale sem už bohužel chodí tak málo lidí, že by ses taky nemusel dočkat vůbec. Takže je snad lepší takováhle odpověď od prokopa, než hubička od staré židovky:

Už si to moc nepamatuju, ale kdysi před lety jsem někde v Ovládacích panelech vytvořil nové připojení a tam zadal data k tomu mobilnímu internetu. Šlo tuším o 3 položky. Tenkrát se ta data špatně sháněla, dneska už by to neměl být žádný problém.
Nebo pokud máš daťák od Vodafone, tak ten na to měl malý klikací prográmek, jmenoval se tuším "Vodafone připojení". Myslím že by ho měl mít Vodafone dodnes. Jak jsem píchnul telefon kabelem do noťasu a chtěl na net, tak na mě vyskočilo jeho okýnko, a stačilo jen jednou nebo dvakrát kliknout.

Jestli to ale bude fungovat i ve WP7 zvěrstvu, to nevím.

Off topic:
Honza89 píše:
tudiž takový net v mobilu je mi na dvě věci

:idea: net v mobilu :idea:
:D
Jinak opět 'náramně inteligentní' název tématu... Co dodat?... :roll: . Z něj určitě hned každý pochopí, o co se zde jedná, že ano? :roll: Tohle dokáže bývalý moderátor s mnoha alternicky... :roll:
Zas na druhou stranu, v symbianové poradně jsou na názvy ještě lepší experti a expertíci bez mozku :D . Ti by tady byli schopní napsat třeba jen "Lumia 800" :roll:

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

08 čer 2012, 06:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Model telefonu: Nokia N8 Dark grey FW 111.030.0609
ROM: nejsem rom,ani cigán
Reputace: -8
Příspěvek Re: Připojení k internetu
Nechci se hádat, ale ani nevím, který název pro téma týkající se takové otázky by byl vhodnější? Rád se poučím od někoho zkušenějšího :)
Zas na druhou stranu jsem tam ale nepsal pro Lumii 800, protože zatím počet mobilů Nokia s WP není moc, tak by to mělo platit univerzálně.
Trošku jsi mně nakopnul, díky :) zkusím nad tím pouvažovat, ale datové připojení mám od T-Mobile, třeba to půjde nějak i tak.
Navíc jsem se dozvěděl, že v několika dnech má vyjít update přímo na Lumie, díky němuž bude možné vytvořit wi-fi síť z datového připojení
(něco na principu JoikuSpot - což výrobce této aplikace asi dost naštve :wink: ), takže uvidíme.

Off topic:No a řešit co bylo kdysi, ani si moc už nevzpomínám, nyní nemám čas uvažovat co bylo, mobil dnes používám výhradně k práci.
:arrow: net v mobilu - promiň, ale kolik ti je? :D že ti to připadá zvláštní? slyším to snad říkat dnes každého, s kým se o tom bavím, snad kromě mého dědy, který nemá ani ponětí, o co jde :D

Má historie:
Nokia 3110 - 3210 - 3310 - 6610 - 6630 - 6230i - E51 - N95 - N8 - Samsung Galaxy III

08 čer 2012, 18:06
   [ Příspěvků: 3 ] 
Bookmark and Share