Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 15 srp 2018, 08:51

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 25 ] 
 E52 - nahrávání hovoru - pípá/nepípá 
Autor Zpráva
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: E52
Reputace: 0
Příspěvek E52 - nahrávání hovoru - pípá/nepípá
Ahoj, prosím o radu. Už mám dost diskusí na netu, o aplikacích na nahrání hovoru, zejména hádky o tom, které pípají a nepípají. Mám dva telefony - starý E51 a nový E52. Snad všecky zaručené aplikace fungují bez pípání na E51 (mám secman) a každá stejná pípá na E52 (hack OPDA). Ležím v tom poctivě už čtvrtý den a zkoušel jsem i různé hacky, pořád čistím FW v telefonu, ale ta sv.ně E52 pípá a pípá. Přestaňme se tu dohadovat která funguje na starých Nokiích a pojďme hledat něco na nové. Jediné co se mi jeví trochu nadějné je obdoba Xelnexu (ať si o něm říká kdo chce co chce ale kdyby fungoval jako jediný tak by byl králem:-) a to VOXTRACK od PSILOC:

http://shop.psiloc.com/en/Application,262319,Psiloc+VoxTrack+Personal

dole je možnost stáhnout zkušební verzi. V této verzi je pípání nedovoleno vypnout (pouze v placené), ale je to první náznak, že by to mohlo fungovat (alespoň E52 a E66 není uveden mezi telefony, které toto neumožňují) a nejsou to staré stránky. Další den jsem googlil a hledal ke.gen nebo cr.ck kde se dalo ale nenašel jsem nic. Budu to asi muset koupit :-)

!!! problém - nebere VISU a nemám paypal - psali mi i mail že registrují můj pokus o platbu VISOU a neví proč to nejde.

Nepište sem prosím zaručené tipy na staré telefony jako E51 atd. Založil jsem to tu pro NOVÉ NOKIE E52 a E66 !!!!!!!

Naposledy upravil 262552 dne 18 zář 2009, 16:13, celkově upraveno 2

18 zář 2009, 09:59
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Model telefonu: Nokia E51
Heslo k uploadům: Sentinel.ForumNO.net
Reputace: 6
Příspěvek Re: E52 - nahrávání hovoru - pípá/nepípá
Ja pouzivam TotalRecall CZ /tusim v3.2.1/ od Fereta a nepipa

Nokia E51, fw 400.34.011, , Kingston SDHC 4 GB, Nokia LD-3W

18 zář 2009, 10:55
Profil ICQ
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Model telefonu: N95-8GB; N70
Reputace: 4
Ano, TotalRecall mi taky šlape bezproblému. Mám ještě starou verzi 2.1.1, dokonce myslím i podepsanou. :)

Připojuji se sem jen mobilem!

18 zář 2009, 11:15
Profil ICQ
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
>Sentinel & robert88:
Přečtěte si znova o co tu jde :wink: .

U novějších telefonů je z bezpečtnostních důvodů pípání při nahrávání řešené jiným způsobem, ale staré verze těchhle aplikací jsou psané pro ten původní způsob, takže už to pípání neodstraní .

Ještě bych k těmhle telefonům přidal E71 (ta je softwarově prakticky stejná jako E66) a pravděpodobně další novější telefony.

Sice nahrávání bez pípání nepotřebuju, ale někde jsem narazil na patch, který by to pípání měl u novějších telefonů odstranit. Podívám se po něm, vyzkouším a jestli bude fungovat, tak dám vědět.

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

18 zář 2009, 12:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
prokop:// Ach sakra, už to vidím, tak to se moc omlouvám. Četl jsem to v mobilu moc hrr. Jinak, že mám starý mobil, to jsi mě nepotěšil. :x :D

Naposledy upravil Kotvic dne 18 zář 2009, 14:27, celkově upraveno 1

Přesunuto do správné sekce

18 zář 2009, 12:26
Profil ICQ
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Off topic:Já čtu jen v mobilu a často taky moc hrrr :D .
No a co se týká "staršího/novějšího" mobilu - podívej se co mám já.... (v profilu chybí vynikající vykopávka SexyOne)
Skoro vůbec si nestěžuju, až na ten totální křáp 5800, ale do něj jsem šel záměrně.
Ideální telefon neexistuje a myslím že ani nikdy existovat nebude.
Sice bych N95 z mnoha důvodů nechtěl, ale ani dneska to není špatný kousek , a za určitých podmínek bych bral i tenhle model (škoda té RAM a výdrže)

:oops: :oops: za OT

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

18 zář 2009, 14:40
Začátečník
Začátečník
Sice nahrávání bez pípání nepotřebuju, ale někde jsem narazil na patch, který by to pípání měl u novějších telefonů odstranit. Podívám se po něm, vyzkouším a jestli bude fungovat, tak dám vědět.[/quote]

Díky, to by byla moje záchrana, nahrávání hovorů využívám velmi často pracovně a je to pro mě důležité. Dokud to nebudu umět i v E52 tak si musím nosit E51. Patch by byl technicky dobré řešení. Podle mě jde o podobný problém jako u vypnutí zvuku foťáku. E51 stačilo dát tichý profil ale E52 i se všemi zvuky vyp při focení cvaká - řeší se to také patchem:

http://dejvidek.blog.mobilmania.cz/2009/09/zvuk-fotaku-u-e52-co-s-nim/

mohu potvrdit 100% funkční u E52 (funguje jako stará E51 - tichý profil)

Jestli mi seženeš funkční "cokoliv" na to nahrávání bez pípání, vyměníme adresy a pošlu ti flašku:-)

Naposledy upravil Kotvic dne 18 zář 2009, 16:12, celkově upraveno 1

Link mimo fórum umístěn do CODE

18 zář 2009, 15:58
ForumNO Helper
ForumNO Helper
OK, pár patchů "pro tenhle případ" jsem našel. Je jich ale 9 pro různé modely telefonů , a nemůžu teď ověřit jestli některý z nich bude fungovat v E52 (jeden mi ale funguje v 5800Shit)
Jejich vykopírování sem by zabralo poměrně dost místa, takže ti je zabalím a pošlu v SZ, vydrž do večera, teď jsem v presu.

BTW: jestli to klapne, tak se na flašku vy(_|_), proto to nedělám :wink: . Ale jestli jsi z matky měst, nebo sem budeš mít cestu, tak rád pokecám (pokecáme, protože věřím že ještě dneska si to tu bude číst přinejmenším jeden pan kolega Magor a ... nerad bych se pletl, ale už podle těch pár slov si myslím, že ty vlastně mezi nás zapadáš :D :wink: )

PS: jj, jde vlastně o stejnou věc jako s tím tichým profilem.

18 zář 2009, 16:31
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Sice bych N95 z mnoha důvodů nechtěl, ale ani dneska to není špatný kousek , a za určitých podmínek bych bral i tenhle model (škoda té RAM a výdrže)[/offtopic]

Taky jsem N95 nechtěl, raději jsem si počkal N95-8GB, ta má Ramku jednou tak velkou. :D :D :D

18 zář 2009, 17:28
Profil ICQ
Pokročilý
Pokročilý
Model telefonu: E52+N95
Reputace: 13
Teď jsem podle wadowiceho návodu sesmolil tohle. Odzkoušeno na mojí E52 a nepípá. :)

; *** P@tch: Remove Recording Tone ***

; Author: wadowice

; Date: 09-May-09

; When you record a conversation, then a Tone sound.

; This p@tch remove it.

; The file is: saaudioserver.dll or audioserver.dll or anserver.dll

; Only 1 file lay in your phone. Find it.

; The p@tch is:

SnR:sys\bin\saaudioserver.dll:AF20:0120

Obrázek

18 zář 2009, 20:22
Začátečník
Začátečník
Boooombaaaa:-))))) , mila6032 je borec :-)))) FUNGUJE na E52 a nepípá. Jednoduché a funkční.... Moc děkuji kamaráde

18 zář 2009, 22:52
Pokročilý
Pokročilý
No tak borec je především mistr patchů wadowice. Já to pouze do toho patche dopsal podle jeho návodu. Ale podle mě není zase tak důležitý kdo, kde, co...důležitý je, že to funguje :-)

Obrázek

18 zář 2009, 23:19
ForumNO Helper
ForumNO Helper
nj, bylo mi jasné že se tu mila6032 objeví a zkusí to :D .

Tenhle patch mezi těmi "mými" 9ti nebyl (a jiné se tam opakovaly), ale zkusil jsem ho napsat taky pro svou E71 a povedlo se, měl by fungovat i v té E66.
Všechny jsem je tedy přidal do příslušného tématu.

A jinak souhlas s milou6032.

Off topic:> robert88:
Tušil jsem že za to "N95" bych měl připojit ještě "/8GB", ale tak nějak jsem to předpokládal za samozřejmé :wink: .
Nemáš ale pravdu : N95 8GB nemá RAM paměť jednou tak velkou než N95 . Navíc má N95 8GB jednu (pro mnohé zásadní) nevýhodu: "Disk E:/ is not ejectable" :wink: . A pořád je tu ještě ten problém s výdrží (akumulátor "s batůžkem" toho zas tak moc neřeší)
O té velikosti RAM v N95 by mohl pan kolega mila6032 vyprávět docela zajímavé věci. Ale on má ve své N95 OS Symbian 9.6032 Limited Edition... :D

19 zář 2009, 03:35
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: N96
Heslo k uploadům: ladapes
; *** P@tch: Remove Recording Tone ***

; Author: wadowice

; Date: 09-May-09

; When you record a conversation, then a Tone sound.

; This p@tch remove it.

; The file is: saaudioserver.dll or audioserver.dll or anserver.dll

; Only 1 file lay in your phone. Find it.

; The p@tch is:

SnR:sys\bin\saaudioserver.dll:AF20:0120
[/quote]

Mám E52 , Vytvořl jsem soubor rmp s tímto obsahem, nainstaloval HelloOX2 2.01, spustil - tím se mi nainstaloval do telefonu RomPatcher a Modo. Do E:\Patches jsem umístil RMP soubor.
Když spustím RomPatcher, vidím tam celkem tři patche: Installserver_FP2, open4all, a pipani-tak jsem pojmenoval ten patch. Všechny mají symbol šipky doprava a jsou modré. Když dám volby-patch-apply skočí mi to zpět do menu-aplikace telefonu.Nevím jestli se něco událo. Bhužel ale Total Recall i UltimateVR pořád pípá-zkoušel jsem obojí, UVR ve verzi 6.11 a TR 3.3.
Zkoušel jsem nejřív spustit Disable caps a pak stejný postup,ale je to pořád stejné.

Dělám něco špatně? Poraďte prosííííímmmmm moccc.

16 pro 2009, 15:06
ForumNO Helper
ForumNO Helper
> ladapes:
Napřed se zeptám - jakou máš verzi firmware? (*#0000# v pohotovostním režimu)
Jestli je to poslední verze 022.009 tak máš smůlu a doporučuju ten telefon protáhnout soudruhům z Nokie všemi tělesnými otvory. Z tohohle firmware totiž zatím nejde udělat normální otevřený operační systém (= nejde hacknout, takže ani žádný patch nemůže fungovat) :evil:

16 pro 2009, 16:35
Začátečník
Začátečník
Firmware mám 021.013 :(

-- 17.12.09 15:25 --

Prosííím pomozte mi někdo... :(

17 pro 2009, 07:42
Pokročilý
Pokročilý
OK, zkusíme se na to mrknout.
Podle mě to je tím, že v HelloOX 2.0.1 je ještě starší patcher.ldd. To je vlastně mozek celého patchování a na e52 nefunguje. Já bych začal tím, že bych stáhnul HelloOX2.03 a .... ....a pak se uvidí. Každopádně mi ještě před tím, než to přeinstaluješ řekni, jestli přes MoDo vidíš do c:\sys\bin a jestli tam vidíš patcher.ldd.(na beton tam uvidíš a patcher.ldd tam bude, ale jistota je jistota :D )

HelloOX stáhneš tady:
http://helloox2.com/

Obrázek

17 pro 2009, 20:02
Začátečník
Začátečník
telefon jsem si vůl nechal v práci!.. :roll: .. ale hello 2.03 už mám! tak zítra hned ráno zjistím jestli uvidím ten soubor,vím jen že na sys\bin.. vidím,mám tam c,d,e,z myslím.

-- 18.12.09 11:01 --

Tak patcher.* tam nevidím ! Adresáře jo,koukal jsem na c i z a soubor tam nemám.

-- 19.12.09 20:48 --

Tak jsem konečně sehnal Helloox2.03 funkční.....uff a co víc,nainstaloval jsem a funguje! i ten rompatcher! taky ty patche nemají modrou barvu ale zelenou(sice detail ale něco vypovídá) a NEPÍPÁ.... takže jdu testovat na UVR.

díky moc za rady

17 pro 2009, 22:27
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: C6-01,E52
Zdravím, a jaké mám teda možnosti pokud mám FW 022.009? Jen čekat až někdo vymyslí hack na tuto verzi ? Bez hacku jsem s E52 v pasti :shock:

19 dub 2010, 07:13
Začátečník
Začátečník
zdá se že ano, s novou verzí se peru a nic. S tou starou to šlo.

20 dub 2010, 17:24
Pokročilý
Pokročilý
Model telefonu: Nokia E61, N900, nonFinlandia OS telefony
Reputace: 3
to duhen:
Ved E52 s tymto fw uz dlho hacknut ide.
viewtopic.php?f=136&t=18957

20 dub 2010, 18:43
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: Nokia E52
Dobří lidé, smilujte se. Přešel jsem ze staré dobré N6630 na E52. Bohužel mám stejný problém jako výše uvedení kolegové, ale asi řešitelný, neboť mám ještě starší firmware. Můj problé ale spočívá v tom, že ačkoli jsem již o různých patchích slyšel, nemám nejmenší představu jak s nimi naložit. Patrně si budu nejdřív muset najít a stáhnout HelloOX2. Mohli byste mi někdo prosím pokud možno naprosto polopaticky popsat jak dál postupovat? Nerad bych se pouštěl do něčeho, čemu nerozumím a rozhasil si tak fungl nový telefon. Mockrát díky.

P.S. Pokud by někdo z vás bydlel v okolí Teplic a byl by ochoten mi můj problém vyřešit, jistě bychom se dohodli na patřičné kompenzaci :-)

25 lis 2011, 15:12
Začátečník
Začátečník
Doporučuji rovnou stáhnout Navifirmem firmware 034.001 flash Phoenixem s hacknutou ROM. A pak nainstalovat TotalRecall.v4.1.S60v3.v5 a RemoveRecordTone E52.rmp. Takto to mám já a funguje vše v pohodě a nic nepípá.

HACK ROM 034.001:
http://www.4shared.com/file/vYdnGAQJ/rm ... rduda.html

Tady nastuduj flash Phoenixem:
viewtopic.php?f=136&t=18957

Naposledy upravil duhen dne 26 lis 2011, 21:49, celkově upraveno 1

26 lis 2011, 12:32
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: Nokia E52
Díky, zkusím. Doufám že má úroveň znalostí povede ke kýženému výsledku a ne k dojebání telefonu :-)

26 lis 2011, 19:34
Začátečník
Začátečník
To zmákneš :) pokud něco napiš.

26 lis 2011, 21:46
   [ Příspěvků: 25 ] 
Bookmark and Share