Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 15 srp 2018, 08:50

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 15 ] 
 Zmizelá nabídka zvuků - E51 
Autor Zpráva
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: Nokia E51
Reputace: 0
Příspěvek Zmizelá nabídka zvuků - E51
Zdravím,

předem říkám, že jsem hledal, abych nevypisoval duplicitní téma, ale nenašel. Teď oč jde - nevím, kdy k tomu došlo a co k tomu vedlo, ale nemůžu si změnit ve své nokii e51 zvuky zpráv, volání, budíku... Nic. Myšleno následovně - když navštívím složku "Galerie" a vyberu si určitou píseň či melodii, tak samozřejmě mám možnost si nastavit jako vyzvánění. Když jdu ale do Menu-Nástroje-Nastavení-Obecné-Přízpůsobení-Tóny a chci cokoliv změnit tak mi nabídka nabízí pouze dvě možnosti : Stáhnout zvuky nebo Vypnutý.
Díky za užitečné rady

23 bře 2011, 19:35
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: E66 h@ck
Heslo k uploadům: žádné
Příspěvek Re: Zmizelá nabídka zvuků - E51
Tenhle problem znam me pomohlo nastaveni - obecne - orig.nastaveni. Sice potom musis nastavit klavesove zkratky, rychlou volbu atd. ale problem se vyresil.

23 bře 2011, 21:25
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
sakisrouvas píše:
nevím, kdy k tomu došlo a co k tomu vedlo

Možná tohle:
Jestli používáš upravený soubor C:/private/10202be9/101ffcd2.txt (to je ten pro to, aby interní Hudební přehrávač hledal zvukové soubory jen v E:/sounds/), tak překopíruj potřebné zvuky do !:/sounds/simple/.
Jestli sis hrál s aplikací TweakS, tak v ní obnov původní nastavení.

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

24 bře 2011, 15:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Začátečník
Začátečník
Dobrá, zkusím tedy obnovi originální nastavení, nicméně chce to po mně tzv. "zamykací kod". Nikdy jsem nenastavoval žádný zamykací kod. Zkusil jsem "0000" a "1234" ale chybně. Do třetice už nechci nic zkoušet - špatná zkušenost z dob, kdy jsem používal telefony Siemens, kde platilo pravidlo 3x a dost. Díky

Edit: No, napadlo mě, což jistě ocení pohlaváři tohoto fora použít funkci "hledej". Nebudu to prodlužovat, dostal jsem se k patřičnému tématu, které se zabývalo zjištěním zamykacího kodu. Stáhl jsem podle návodu vše, co bylo potřeba, nemluvě o tom, že jeden z těch dvou programů po mně chtěl ještě instalaci java, takže jsem se proklikal až bůh ví kam (ani bych nevěřil že to svedu) ale nakonec jsem se dobral ke kodu. Ale nefunguje. Zkoušel jsem oba uvedené způsoby. Jak ten jednodušší, tak složitější. Kod byl vždy stejný a nešel. Zadávat své IMEI na ruské weby nechci, tak se ptám, napadá někoho z vás ještě další varianta?

24 bře 2011, 19:22
Začátečník
Začátečník
Zamykací kód nastaven od výrobce je na 200 % 12345.

Naposledy upravil Turek@ dne 24 bře 2011, 21:47, celkově upraveno 2

24 bře 2011, 21:02
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Přesně tak. A u symbianových Nokií platí 5x a na 5 minut dost (u některých OS 9.0 a 9.1 telefonů na 15 min). Pak je k dispozici dalších 5 pokusů.

Nebyl bys zdaleka první případ kdy se někomu stalo že ačkoliv nikdy bezpečnostní kód nezadával, tak ho po něm najednou telefon chce.
Pokud ti telefon nepřijme kód 12345, tak mrkni do tématu Jak zjistit zamykací kód telefonu, a kdyžtak taky "ke mně domů", kde je něco navíc:
http://forum.n73.eu/viewtopic.php?f=6&t=7311

Off topic:Mimochodem, já jsem si to teď zkoušel, a jsem na tom s tím kódem stejně jako ty. Sice jsem si s tím blokováním nedávno hrál když jsem zkoušel portovat Kaljevičovu odblokovací aplikaci ze starého Symbianu na OS 9x, ale jsem si 100% jistý jaký kód jsem zadával, a že jsem ho nakonec zrušil. Jenže E71 má jiný názor :D . Mně to ale nijak nevadí, a taky mi nedělá problém zformátovat C:/ trojhmatem a do 20 min ho mít v předchozím stavu. A taky mě to teď bude o to víc tlačit abych znova zkusil přeportovat tu aplikaci :D . Tohle je ideální případ kdy to můžu zkoušet :D

>Turek@:
prosímtě, příště piš radši s diakritikou. Někdy se strašně blbě luští text bez diakritiky a s hromadou gramatických chyb.

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

24 bře 2011, 21:06
Začátečník
Začátečník
Tak pánové, posun ve věci - děkuji za zamykací kod, fungoval. Telefon se restartoval a vše se vrátilo do stavu krátce po prvním zapnutí. Ovšem nepomohlo to. Vlastně je to ještě o trochu horší, protože se mi nastavili původní melodie, které se nedají změnit :x

24 bře 2011, 21:25
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Zkus si nastavit celkové vyzvánění v interním Hudebním přehrávači. Nebo ještě lépe v TTpodu. Ten to má myslím úplně nezávislé na systémovém nastavení, takže by to mělo jít i kdyby stávkoval ten interní zmetek. A je tam víc možností než jen hlavní vyzvánění jako v tom interním - prakticky vše až na přiřazení zvuků SMS jednotlivým kontaktům.

Ještě se zeptám - interní hudební přehrávač ti funguje normálně? Včetně obnovy hudební knihovny?

24 bře 2011, 21:51
Začátečník
Začátečník
Otevři interní hudební přehrávač a dej aktualizovat hudební knihovnu. Možná to potom pošlape. Jejda prokop byl rychlejší sorry.

24 bře 2011, 21:56
Začátečník
Začátečník
Interní hudební přehrávač funguje normálně, denně ho používám. I včetně obnovení knihovny. TTPod nemám, ale jako provizorium by mi prozatím mohl dostačovat. Zítra ho stáhnu, ale stejně bych rád kdyby mi nastavení melodií fungovalo jak má.

24 bře 2011, 22:12
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: E7 Belle Hacked
Reputace: 69
sakisrouvas píše:
děkuji za zamykací kod, fungoval.

Jedno ranní rýpnutí: pokud bys použil hlavu a manuál či Google tak by jsi nemusel procházet tolika peripetiemi :P

Člověk se pořád učí
Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité!
Hry nejsou moje hobby. Díky některým uživatelům získávám silnou alergii na slovo přesně.

25 bře 2011, 06:09
Začátečník
Začátečník
To šulda: tvůj nick opravdu odpovídá tvé povaze. Možna bych to napsal ješte jinak. Manuál od telefonu už nemám a nemám důvod použít google když jsem na fórumno. Ve chvíli kdy jsem uviděl postup který zde někdo uváděl nenapadlo by mě že stačí zadat 12345. Nemluvě o tom že jako bývalý uživatel telefonů značky siemens jsem zvyklý že 3 špatně zadané kódy znamenají blokaci telefonu takže jsem neměl chuť na experimenty. Jinak celkově vzato já jsem uživatel telefonu. Hack a podobné věci mi jsou k ničemu. No beru tě jako člověka který musí za každou cenu i když je to bezpředmětné něco napsat aby vypadal chytře. Takových lidí znám spoustu nicméně žádám všechny aby se drželi původního tématu. Děkuji

25 bře 2011, 06:54
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Off topic:
sakisrouvas píše:
tvůj nick opravdu odpovídá tvé povaze.

Nick je jen slovo. O tvé povaze vypovídá tvůj přístup k věci.
sakisrouvas píše:
No beru tě jako člověka který musí za každou cenu i když je to bezpředmětné něco napsat aby vypadal chytře.

šulda nemá zapotřebí dělat něco aby chytře vypadal, protože on chytrý skutečně je, což už mockrát dokázal na několika fórech o symbianu. Víš, já podobné věci občas píšu veřejně taky. Není to směřované proti onomu konkrétnímu uživateli, ale je to pro to, aby se ostatní poučili z jeho chyb. A budu to dělat dál, protože za ta léta co to dělám, vím že je to potřeba a že to ostatním pomáhá. Jak znám šuldu, tak ten se na to dívá stejně.
sakisrouvas píše:
Manuál od telefonu už nemám a nemám důvod použít google když jsem na fórumno

Představ si, že ForumNo má taky vyhledávač :idea: A představ si taky, že ForumNo není placený helpdesk pro lenochy :wink:
sakisrouvas píše:
Hack a podobné věci mi jsou k ničemu.

Možná tobě s tvým přístupem. Jenže si asi neuvědomuješ, že hack je neocenitelným pomocníkem při nápravě podobných věcí jako se staly tobě. Moc bych za to nedal, ale myslím že konkrétně tvůj problém by se kromě formátu C:/ trojhmatem dal vyřešit právě díky možnostem hacku. Pokud bys tedy spolupracoval, ale podle všeho se ti spolupracovat nechce.

sakisrouvas píše:
stejně bych rád kdyby mi nastavení melodií fungovalo jak má.

Přeju hodně štěstí. Myslím že ho budeš potřebovat.

A teď se tedy budu držet původního tématu :D . Na celou věc bych se být tebou vykašlal za předpokladu že TTpod ta vyzvánění dokáže nastavit i ve tvé situaci. Nenastavuješ je přece každý den.
Jinak ale já osobně nemám důvod věnovat svůj čas někomu kdo se sám nesnaží.
Měj se :wave:

25 bře 2011, 08:00
Začátečník
Začátečník
Proboha co to je za kecy? To jsou tak ohrané kecy na fórech že to ani není možný. Tak včera si říkám použiju tu to slavné hledání abych se vyhnul pitomým poznámkam přechytralých uživatelů. Najdu tady návod kterým se řídím v dobré víře že vše vyřeším. Nakonec sklidím pitomou poznámku že mám použít hlavu a hledat na google a když na to odpovím tak se tady objeví Robin hood který se zmůže akorát na konstatování toho že fórumno není help desk linka a mám použít hledání. A za další - nemám snahu spolupracovat tak to mluví za vše. Ano přechytrale poznámky jakýchsi šulinu vedou opravdu k jasnému zjištění a pomocí ostatním uživatelům - používejte hledání a i když najdete a budete se tím řídit stejně se objeví vždy někdo kdo bude mít pitomé narážky že jste nehledali. Fajn zapomeňte na to že jsem kdy chtěl s něčím poradit. Moje víra v intoše jasně klesla. I tak díky

25 bře 2011, 09:50
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: Galaxy S III
Heslo k uploadům: martink52.ForumNO.net
Reputace: 320
Tady zamykám než se to tu zvrtne. Pokud to někdo z nějakého důvodu bude chtít odemknout, tak pm :x

Obrázek

25 bře 2011, 10:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
   [ Příspěvků: 15 ] 
Bookmark and Share