Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je spenatcz
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 14 lis 2019, 01:54

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 5 ] 
 Email klient na E52 
Autor Zpráva
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Model telefonu: Nokia E52
Heslo k uploadům: kukubik.ForumNO.net
Reputace: 1
Příspěvek Email klient na E52
Ahoj, mám problém s emailovým klientem na mé E52, stává se mi že nechce přijímat žádné emaily i když se tváří jako připojený. Přijde mi takový nálodový nějaký emaily už stáhnul ale když potřebuju zkontrolovat schránku tak nic nedělá. Chtěl bych se také zeptat na nějakou alternativu emailových klienta. ProfiMail mi něběhá protože nemám hacknutej telefon. Předem moc díky za pomoc

Naposledy upravil kukubik dne 17 dub 2011, 14:28, celkově upraveno 1

16 dub 2011, 10:16
Profil ICQ
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
Příspěvek Re: Email klient na E52
Zdravím.
  1. ProfiMail podle mě nemá konkurenci, a Nokia Messaging je podle spousty lidí taky dobrý
  2. kukubik píše:
    X-Plore mi něběhá protože nemám hacknutej telefon.

Nevím sice proč zmiňuješ X-plore, ale to cos napsal je naprostý nesmysl. Leda že bys snad chtěl používat nějakou modifikovanou "All Files" verzi - což je taky hloupost. Nainstaluj originální X-plore, a zaručuju ti že pokud nemáš nějak opravdu extra dodrbaný telefon, tak ti běhat bude.
    Nicméně hack Symbianu ti vřele doporučuju. Kromě spousty jiných věcí potom nebudeš potřebovat ani žádnou "All Files" verzi správce souborů, protože všechny kromě té interní parodie budou mít plný přístup i do těch složek co mám žlutě v podpisu - což je ostatně princip hacku

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

16 dub 2011, 15:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Omlouvam se, myslel jsem ProfiMail od Lonelycatgames. Mám nejnovější verzi firmwaru.

17 dub 2011, 14:30
Profil ICQ
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
To co jsem napsal se samozřejmě týká i Profimailu (s vyjímkou toho "AllFiles, i když by nebyl problém udělat tak i správce souborů v Profimailu. Jen nevidím žádný smysl v existenci "All Files" správců souborů). Aplikace, které mají s hackem nějakou souvislost (až na dvě nebo tři vyjímky kladnou) by se daly spočítat na prstech. Běžné aplikace mezi ně ale určitě nepatří, kromě N-Gage neexistuje ani jedna vydaná nějakým známějším vývojářem a posvěcená soudruhy ze severu, která by měla s hackem něco společného.

S tím že ti Profimail "neběhá", prostě 100% nemá hack naprosto vůbec žádnou souvislost. Musí ti běhat - jak s hackem, tak i bez hacku. Ale příčina určitě v té absenci hacku není, "jen" se s ním možná dá snadno odstranit. Jenže jasnovidec nejsem, takže ti s tím teď nedokážu poradit.

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

17 dub 2011, 18:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
našel jsem teď nějakou verzi ProfiMailu která zatím funguje, tak uvidim, jinak dík moc :)

17 dub 2011, 20:17
Profil ICQ
   [ Příspěvků: 5 ] 
Bookmark and Share