Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 25 dub 2018, 18:18

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 3 ] 
 n95 ovi maps 
Autor Zpráva
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: N95
Heslo k uploadům: Rony.ForumNO.net
Reputace: 0
Příspěvek n95 ovi maps
Cau lidi....instaloval jsem do 5230 ovi maps (nebyly tam) a vse funguje v poradku.Stejnym zpusobem (samozrejme dle daneho typu) jsem je instaloval i do N95.Vse pres OviSuite.Samozrejme nejdou...az do vybrani trasy a spusteni navigace vse v poho ale po 10s se to chce pripojit...hledal jsem informace a nikde vlastne neni poradne vysvetleno proc ale odhaduju to na nepodporovany model...popravde nikde jsem cely seznam podporovanych nenasel (teda pokud to neni jen tech par modelu)...
A ted k me otazce...pokud to nejde tedy zadara zkusil bych to samozrejme jinak :) ...jde mi o to ze ten sw musi byt uz asi hackly pred instalaci a nejde hacknout dodatecne ze?Znamena to tedy ze mam opet vse smazat a zacit znova,nebo jen staci preinstalovat originalni sw tim hacknutym?Mapy a hlas muzou zustat?Snad mi rozumite... :)

A jeste jedna malickost...hlasy typu Pavel Liska,Ostravak...do jakych apps jsou?Jdou i do Ovi-pripadne jak?
Dikes

Moto Amio,v3690,v50,v66, Nok 3210, Sie C25,C35i,Nok 3310,3510i, Sony CMD-J7, Nok 7250i,3100, SE K700i,Nok 6230,6670,N N95
Obrázek
Obrázek

24 dub 2011, 01:30
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: E7 Belle Hacked
Reputace: 69
Příspěvek Re: n95 ovi maps
Hackuje se telefon a né app. Ovi Maps zdarma pro N95 nejsou ale dají se sehnat kradený stejně jako např. Sygic do kterýho si můžeš dát hlas Lišky. Stačí pohledat :idea: viewforum.php?f=1

Člověk se pořád učí
Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité!
Hry nejsou moje hobby. Díky některým uživatelům získávám silnou alergii na slovo přesně.

24 dub 2011, 06:04
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: N95
Heslo k uploadům: Rony.ForumNO.net
Reputace: 0
Příspěvek Re: n95 ovi maps
Samozrejme jsem mel na mysli cr*ck apps ne hack...telefon hacklej mam,ale zajimalo me spis jestli neni nakej key nebo cr*ck,abych to nemusel podstupovat cely znova...asi mi nic jinyho nezbyde...Nekde se totiz pise ze to jde jen preinstalovat a nekde zase ze se to musi odinstalovat nejde zrovna snadno,rady zni format telefonu...coz se mi prave nechce...

Co se tyka tech hlasu ,tak vim ze jdou do Sygic ,ale nikde jsem nenasel ,jestli jdou do Ovi,nebo napr Garmina atd...

asi jsem neco nasel..." nové mapy sú z dôvodu zmeny typu inštalácie neodstrániteľné (cez inštalátor)
---UPOZORNENIE!!!--- Z vyššie uvedeného dôvodu neexistuje na nehacknutých telefónoch iná možnosť odstránenia máp ako formát telefónu alebo h*ck!!! "
melo by se jednat o verzi 3.03 ...Potvrdte nebo vyvratte jestli je problem jen u tyhle verze?

Moto Amio,v3690,v50,v66, Nok 3210, Sie C25,C35i,Nok 3310,3510i, Sony CMD-J7, Nok 7250i,3100, SE K700i,Nok 6230,6670,N N95
Obrázek
Obrázek

24 dub 2011, 11:00
   [ Příspěvků: 3 ] 
Bookmark and Share