Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 25 dub 2018, 18:25

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 3 ] 
 LCG Jukebox 2.70 nelze smazat/preinstalovat ani spustit 
Autor Zpráva
Pokročilý
Pokročilý
Model telefonu: N78
Heslo k uploadům: Misacek.ForumNo.net
Reputace: -1
Příspěvek LCG Jukebox 2.70 nelze smazat/preinstalovat ani spustit
Ahoj, mám problém s programem LCG jukebox 2.70 běžel v pohodě, jenže jednou jsem se rejpal v pamětovce protože jsem tam měl málo písta umazal jsem složku private, ale zalohoval jsem si jí na PC, všim jsem si že pak zmizely nějaké aplikace, tak jsem jí zase vrátil více jsem toho nezkoušel, ICQ mi šlo přeinstalovat v pohodě ale ten Jukebox napíše že je potřeba ukončit některé aplikace, dám OK telefon se restartuje a když to dám odinstalovat/přeinstalovat tak to udělá zase to stejne, že je potřeba ukončit některé apliakce a když dám OK tak se telefon zase restartuje... verze fw by měla bejt posledni, ale to si myslím že nebude hrát roli

28 dub 2011, 13:48
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
Příspěvek Re: LCG Jukebox 2.70 nelze smazat/preinstalovat ani spustit
Misacek píše:
...nelze smazat...

V normálním telefonu každá doinstalovaná aplikace smazat lze (kromě updatů některých interních aplikací). A ty normální telefon máš, jenom sis jako spousta lidí spletl pojmy odinstalace aplikace a smazání aplikace, což je sakra velký rozdíl :wink:

Myslím že chyba bude nejen v té složce /private/, ale že možná jde o CRC součet v C:/sys/hash/ kde sis asi taky zahrával. Dalo by se to v tom případě zrekonstruovat (+ aktivací patche RemoveHasCheck), ale jednodušší podle mě bude skutečně smazat aplikaci a nainstalovat jí znova.
Tady máš seznam souborů ke smazání ukradené verze LCG Jukebox 2.70 (-= ice =- Angel, 2 ikonky):
Spoiler: Zobrazit
!:/private/10003a3f/import/apps/LCGJukebox_reg.rsc
!:/Private/10003a3f/import/apps/LCGJukeboy_reg.rsc
!:/Private/10003a3f/import/apps/LCGJukeboy_reg.rsc (jsou opravdu dva se stejným názvem ve stejném umístění)
!:/private/b0000bcc/app.bin
!:/private/a0000bcc/aapig.bin
!:/private/a0000bcc/app.bin
!:/private/a0000bcc/MusicPlayer/config.txt
!:/private/a0000bcc/MusicPlayer/Data.dta
!:/private/a0000bcc/MusicPlayer/ias.rhr
!:/resource/apps/LCGJukebox.mif
!:/resource/apps/LCGJukebox.rsc
!:/resource/apps/LCGJukeboy.rsc
!:/sys/bin/LCGJukebox.exe
!:/sys/bin/LCGJukeboy.exe
C:/private/a0000bcc/key.bin
C:/sys/hash/LCGJukebox.exe
C:/sys/hash/LCGJukeboy.exe
C:/system/data/haldata.wrl
C:/system/data/updman.par

Aby to bylo úplné, tak by bylo potřeba smazat ještě část nebo celé Kontakty (C:/private/100012a5/DBS_100065FF_Contacts.cdb), ale zejména v případě ukradené verze to nebude potřeba. Jenom zůstanou v Kontaktech dva za běžných podmínek neviditelné soubory s informací o 'trialu' které jsou spojené s posledními dvěma soubory (dají se z těch Kontaktů smazat aplikací ContactsTemplates, nebo aplikací Hledání která je v některých telefonech už od výroby, ale nedá se říct které přesně to jsou, protože hashovaný název je po každé instalaci jiný).

Jestli máš jinou verzi, tak mi dej odkaz (rozhodně ne na E-disk, a radši ani ne v RARu), nebo mi jí pošli na e-mail.

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

28 dub 2011, 18:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pokročilý
Pokročilý
Model telefonu: N78
Heslo k uploadům: Misacek.ForumNo.net
Reputace: -1
Příspěvek Re: LCG Jukebox 2.70 nelze smazat/preinstalovat ani spustit
děkujuuuuuuu :wink:

29 dub 2011, 15:53
   [ Příspěvků: 3 ] 
Bookmark and Share