Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 19 črc 2018, 09:52

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 3 ] 
 Nokia 5730 - neustálý restart 
Autor Zpráva
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: NOKIA 5730XM
Reputace: 0
 Nokia 5730 - neustálý restart
Potřeboval bych poradit, jak vyřešit tuhle zapeklitou situaci. Přes J.A.F. by ODEON jsem si přehrál firmware z 200.12.87 na 101.48.128, abych si svou nokii mohl hacknout pomocí HelloOX, protože firmware 200.12.87 nešel. Po přehrání se mi telefon neustále restartovával po pěti minutách sám od sebe nebo když jsem jej užíval běžným normálním způsobem (net,hry,smskování atd.). Potom jsem jej přes Nokia update aktualizoval opět na verzi 200.12.87, ale problém stále přetrvával.
Dal jsem jej do záručního servisu, kde jsem ho koupil (cesketelefony.cz). Po měsíci jsem si mobil převzal (tušil jsem, že je opravený), v reklamačním protokolu bylo napsáno, že mi zformátovali paměť telefonu a nahráli zpět SW. Ale telefon se nadále restartovával úplně stejně, jak před reklamací. Ihned jsem jim mobil poslal s celým balením, jak jsem jej koupil a žádal jsem o odstoupení od kupní smlouvy, poněvadž telefon vykazoval stejný problém jak před reklamací, na což jsem měl právo.
Po měsíci mi došel balík zpět domů s tím, že prý v něm našli oxidaci, což je úplná blbost, když na to při první reklamaci nepřišli. Tu oxidaci jsem našel, když jsem ho chtěl téhle oxidace zbavit v našem servisu. Oxidace byla pod qwerty klávesnicí ve formě tří osmimilimetrových skvrnek evidentně od červeného barviva či co, připomínajíc víno od sebe jeden centimetr. Popřel jsem jim můj zásah kapalinou s tím, že klávesnice vykazovala před prvotním odesláním na záruční opravu běžné podsvětlení, než když jsem jim ho posílal potřetí, po tom co jsem oxidaci nalezl. Soudím, že mi telefon polili oni, protože je to nejjednodušší způsob, jak zákazníka zbavit možnosti záruční opravy.
CHtěl bych se tedy zeptat, jestli by mi nemohl někdo poradit, co mám udělat, aby se mi nerestartovával. Jestli neexistuje nějaký program, kterým bych mohl udělat diagnostiku doma a nedávaat jej do drahého servisu (mobilask.cz).
Děkuji za odpověď ;)

15 kvě 2011, 11:24
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: E7 Belle Hacked
Reputace: 69
Příspěvek Re: Nokia 5730 - neustálý restart
Sice ti neporadím ale první chyba byla nákup "šedivky" kdy se takto jejich prodejci chovají.
Rocky.Nepstr píše:
Přes J.A.F. by ODEON jsem si přehrál firmware z 200.12.87 na 101.48.128

Druhá a veliká chyba byla Downgrade FW :roll: Pokud nepomohl formát ani flash FW mohlo by se jednat i o HW chybu jenže kdoví v jakým stavu je telefon po zásahu těch pacholků kterým jsi sedl na lep. Tohle doma asi nevyřešíš.

Člověk se pořád učí
Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité!
Hry nejsou moje hobby. Díky některým uživatelům získávám silnou alergii na slovo přesně.

15 kvě 2011, 12:28
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: NOKIA 5730XM
Reputace: 0
Příspěvek Re: Nokia 5730 - neustálý restart
Teď už jsem to zjistil též, radši si zaplatím v některých případech i o tisíce víc. Zárukou je bezchybný přístup k zákazníkovi

16 kvě 2011, 08:58
   [ Příspěvků: 3 ] 
Bookmark and Share