Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je spenatcz
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 17 zář 2019, 18:54

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 6 ] 
 N86 8MP stále aktivní GPS 
Autor Zpráva
Začátečník
Začátečník
Reputace: 0
Příspěvek N86 8MP stále aktivní GPS
přehrál jsem FW z 10. na v.30 kvůli Nokia mapám aby byly zadarmo,vše běží tak jak má,ale když zavřu aplikaci,tak mám stále aktivní GPS ikonku na displeji,navigace je zavřená ale gps stále běží a pomůže jen vyp. a zap. telefonu,dost to "žere" baterii-mohl by prosím někdo poradit čím to je ??? mám znovu přehrát FW ??? :(

14 črc 2011, 13:31
Pokročilý
Pokročilý
Model telefonu: SGS II + Nexus S
Reputace: 6
Příspěvek Re: N86 8MP stále aktivní GPS
Manuál -> Asistované GPS (A-GPS) (Manuál strana 75)

Zde na fóru už jen sporadicky jednou za čas, když tak pište PM/SZ!

14 črc 2011, 18:31
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
>DeepTranceR:
Řekl bych, že A-GPS s problémem nebude mít nic společného. To se přece připojuje k internetu, ne k satelitům.

Nicméně bych v těch metodách určování polohy zkusil vše povypínat, uložit nastavení, a pak zase zapnout potřebné. Za to člověk nic nedá, a podobné triky už mnoha lidem pomohly.

>blazejson:
Zkus projít nastavení té navigace (zapomněl jsi nám sdělit, jakou máš na mysli :wink: )
Jsi si jistý, že ti neběží na pozadí nějaká doinstalovaná aplikace s podporou GPS? Myslím že jednu nebo dvě, které se spouštěly současně s různými navigačními aplikacemi, už jsem viděl.
Zkus taky běžící procesy v JbakTaskmanu, nebo ještě lépe v kombinaci s ActiveFile: AF ti je přehledně zobrazí tak jak byly postupně spuštěné, a potom můžeš tomu který je za to odpovědný, dát v JBT do pravidel "Ukončit pravou softkey" , nebo i "Ukončit po uvolnění paměti"

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

15 črc 2011, 03:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
Začátečník
Začátečník
jedná se o navigaci Nokia Ovi mapy 3.04 které původně byly jen na deset dnů s FW 10 , proto jsem přehrál na FW 30.aby byly mapy free. Původně se gps chovalo normálně, odpojilo se hned po zavření aplikace ale s novým softem je stále ta ikonka na hlavní obrazovce a jak už jsem psal, pomůže jen vypnutí tel. Současně běží max. Jimm icq nic jiného. Ještě prudnu ty prográmky co doporučuješ a dám info

15 črc 2011, 11:32
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: E7 Belle Hacked
Reputace: 69
Pokud nenajdeš nic co by to mohlo dělat tak zkus dát v telefonu volbu Orig. nastavení, o data nepřijdeš a leckdy to takovýhle kravinky vyřeší. Před cca. 3měsíci jsem dělal to přesně to samé a majitel nemá žádný problém a ani jiní takže bug to zřejmě nebude, ale známe symbian

Člověk se pořád učí
Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité!
Hry nejsou moje hobby. Díky některým uživatelům získávám silnou alergii na slovo přesně.

15 črc 2011, 17:48
Začátečník
Začátečník
tak jsem to celé prolezl a důvod jsem nenašel, žádná jiná aplikace na pozadí neběží, takže si myslím že to bude asi chybka přímo v FW, ještě zkusím to orig. nastavení a pokud ani tohle nepůjde, zkusím přehrát FW, všem díky za informace

23 črc 2011, 12:07
   [ Příspěvků: 6 ] 
Bookmark and Share