Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 21 čer 2018, 00:25

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 6 ] 
 Nokia 6710 Navigator - zmena témat a led svetlo 
Autor Zpráva
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: Nokia 6710
Reputace: 0
Příspěvek Nokia 6710 Navigator - zmena témat a led svetlo
Dobrý deň,

nechtiac som si rozbil telefón, ktorý tu asi všetci nenávidite... i i i :D A dostal som do ruky od mojej tety ako darček Nokia, viď hore meno.
Som z nej úplny ***. Neviem čo kde sa ako dáva, ako to funguje ten asi symbian je rozhádzaným neviem z neho výnsť. Potrebujem len jednu vec, nejakú aplikáciu, ktorú keď spustím bude mi svietiť to svetielko čo je vzadu a ako tam jednoducho dám témy. Pretože je to des a hrúza.

Ďakujem

Naposledy upravil Feelgood dne 15 črc 2011, 11:56, celkově upraveno 1

15 črc 2011, 00:21
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
Příspěvek Re: Nokia 6710 Navigator
:welcome:
Tak především je děs a hrůza tvůj příspěvek Obrázek
  • Citace:
    PRO SVÉ TÉMA V SEKCI PORADNA VOLTE NÁZEV CO NEJLÉPE ODPOVÍDAJÍCÍ VAŠEMU PROBLÉMU

:idea:
    ZÁVAZNÁ PRAVIDLA FÓRA píše:
    5.) Témata zakládejte ve správných sekcích a jejich názvy volte tak, aby co nejlépe popisovaly obsah tématu.

:idea:
  • Říká ti něco slovo manuál? Ne, není to označení pro člověka "od lopaty", ani pro ruční řazení. Je to taková knížečka, kde jsou popsány základní funkce přístroje a jeho ovládání. Prostě návod k použití. Pokud ti jí tetička k telefonu nedala, tak si ho můžeš stáhnout ve formátu *.pdf z webu Nokie.

Na rozsvícení hentého "svetielka čo je vzadu" (je to přisvětlovací dioda) zkus třeba aplikace BrightLight, PhoneTorch, MTorchLite, S60SpotOn NiceLight, nebo JBakTaskman (funkce Svítilna, ale tady je to docela na h* ).

Mimochodem, proč a jaký bychom tu měli všichni nenávidět telefon, tušíš asi jen ty :roll: Mezi Symbianisty nebývá zdaleka tolik slepých fanatiků jako mezi majiteli jiných telefonů na jiných platformách

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

15 črc 2011, 02:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Začátečník
Začátečník
Ďakujem za privítanie,

prepáč myslel som ti že ten môj telefón má symbián a som ho dobre zaradil. Názov témy som dal orientačne ako boli topicy podomnou.
Jasné hovorí mi, keď je prísaný zrozumiteľne a potrebujem mať nato chcuť. Chcel som spraviť "hack na telefón ale nie je sa t tu dočítať ani čo to za verziu či 60th 3rd či ako to mám.

Preto budem rád, keď len dosiahnem tie veci, ktoré potrebujem. Hľadal som v OVI store a tie prvé 2 mi našlo, bohužiaľ platené a ostatné nie. Nie je nejaká free verzia? Na tie témy si mi neodpísať. Ale nevadí cenním si aj tak tvoju snahu.

iPhone.
Ďakujem

15 črc 2011, 08:35
ForumNO Helper
ForumNO Helper
OMG... Obrázek :dash:
Feelgood píše:
...a potrebujem mať nato chcuť

Asi takhle: ForumNo není placený helpdesk pro lenochy bez nálady.
Feelgood píše:
Na tie témy si mi neodpísať

Jakpakto? :arrow: bod č.2
Jenže ty dokážeš svůj "problém" popsat pouze slovy "ako tam jednoducho dám témy" :roll:
Abych to tedy upřesnil i s tím, že budu hádat jak jsi vlastně dotaz myslel, tak témata "tam jednoduše dáš" takhle:
A. Měl bys mít od výrobce už některá témata předinstalovaná (záleží na konkrétním modelu telefonu, a na tom, jestli není upravený pro operátora). Přepínat mezi nimi můžeš v Nastavení → Obecné → Přizpůsobení → Motivy (nevím jestli je to přesně takhle v N 6710n, ale určitě to bude něco podobného). Další možnost je v doinstalovaném JBakTaskmanu (vřele doporučuju jeho instalaci): Menu → Nástroje → Motivy → OK na vybraném motivu.
B. Stáhneš si někde téma, a nainstaluješ ho. Doporučuju tyto zdroje:
http://zedge.net/?p=themes-2-0-1
http://www.ownskin.com
http://forum.n73.eu/viewforum.php?f=11

Dál viz bod A. Doporučuju nemít současně nainstalovaných moc témat najednou. Témata se totiž standardně dají odinstalovat jen ze Správce aplikací, a ten má z nějakých důvodů známých asi jen soudruhům z Nokie jen omezenou kapacitu. Jinak by se mohlo stát že v budoucnu budeš mít problém něco standardně odinstalovat. Myslím že pro potřeby zkoušení by mělo bohatě stačit mít jich současně max. 10, a nakonec si nechat jen 1-3.

O to zařazení tématu přece vůbec nejde :idea: Jde o ten hloupý název.
Feelgood píše:
Názov témy som dal orientačne ako boli topicy podomnou.

Aha, takže cosi jako "lumpové nedodržuji zákony a někteří lidé nemyslí, tak já je nebudu dodržovat taky, a taky si vypnu mozek". Výborně Obrázek :roll: Kromě toho velká většina lidí pod tebou nazvala svá témata inteligentně. Zkus to prosím taky.

Feelgood píše:
Chcel som spraviť "hack na telefón ale nie je sa t tu dočítať ani čo to za verziu či 60th 3rd či ako to mám.

O hacku jsi se zmínil až teď (podívej se kdyžtak do Hack Hall), jasně jsi napsal že potřebuješ jen jednu věc (přesto jsi ale vzápětí napsal dvě :D ).
Kdybys zadal do Google název svého telefonu, tak víš verzi Symbianu svého telefonu za pár vteřin :idea:

Protože taky zrovna teď nemám chuť a hlavně čas vybavovat se tu s podobnými lidmi jako ty, tak dál už jen pár obecných rad:
  • Uprav si prosím ten název tématu.
  • Projdi si trochu fórum, prakticky vše tu snadno najdeš. Případné nejasnosti řeš v příslušných tématech.
  • :arrow: Rychlokurz pro začátečníky.
  • Na Ovi Store a, vše co má v názvu Ovi a souvisí to Nokíí doporučuju zapomenout. Stejně tak na prakticky veškerý soft od té firmy (tzn i na téměř všechen předinstalovaný)
  • :arrow: Symbian aplikace pro Symbian 9.x Series 60 3rd.
  • Před odeslánim příspěvku si prosím kontroluj překlepy, špatně se to po tobě čte. Zejména na české uživatele bys měl brát ohled (ještě že aspoň nepíšeš bez diakritiky se zapnutým capslockem, což někteří lidi taky dokážou :D )
:wave:

Spoiler: Zobrazit
takže Iphone... Obrázek To by mohlo něco vysvětlovat :lol: . Nikde jinde než mezi uživateli Iphonů jsem totiž neviděl tak velké procento fanatických ovcí bez rozumu :D . Čest té bohužel malé části.

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

15 črc 2011, 11:29
Začátečník
Začátečník
Prepáč, snažil som sa písať čo najzrozumiteľnejšie.

Som ti vďačný, že si mal snahu odpísať... Niečo si mi pomohol no skúsim si moje "problémy" vyriešiť sám. Keď potrebuješ peniaze, aby si mi mohol vyriešiť problém, kľudne napíš mi na e-mail xxx. Rád ti niečo za help pošlem.

Ešte raz vďaka, idem zmeniť názovy témy :)

dik za typ :)

Naposledy upravil Feelgood dne 19 črc 2011, 15:55, celkově upraveno 1

15 črc 2011, 11:56
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Příspěvek Re: Nokia 6710 Navigator - zmena témat a led svetlo
Off topic:Peníze sice potřebujeme každý (a já zrovna teď dvojnásob :D ), ale takováhle fóra fungují na principu bezplatné pomoci :wink: A brát za něco takového peníze, by mi bylo proti srsti (ovšem kdyby ses úplně náhodou potuloval po Praze, tak bych se nechal rád pozvat na pivo :D , a přitom bychom určitě prakticky všechny tvoje symbianové "problémy" vyřešili)

Nicméně znáš tu starou moudrost, která praví cosi ve smyslu "Nebudu ti dávat ryby, abys zahnal hlad. Naučím tě ryby chytat." ?

Mimochodem, ten mail si odsud radši smaž, nebo ho uprav tak, aby ho nenašli roboti :wink:

15 črc 2011, 12:32
   [ Příspěvků: 6 ] 
Bookmark and Share