Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 23 říj 2018, 00:35

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 2 ] 
 Nokia N95-8GB, zda se ze funguje podle nalady.. 
Autor Zpráva
Pokročilý
Pokročilý
Model telefonu: Nokia N95 - 8GB, (v 31.0.015), HACK
Heslo k uploadům: Freddy13.ForumNO.net
Reputace: 0
Příspěvek Nokia N95-8GB, zda se ze funguje podle nalady..
Ahoj,
mam Nokii N95-8GB, uz asi dva roky stara, hackly symbian a bohuzel uz trosku zapraskana vecma ktery jsem tkousel kdysi instalovat. V posledni dobe se mi stava, ze zniceho nic na chvilku nefunguji bocni tlacitka na ovladani prehlavace, nejdou spustit pisnicky v prehravaci a pise to chyba systemu, prestali mi fungovat n-gage hry a nejake symbian naistalovane symbian aplikace jako bestcalc a za boha mi nejde obnovit seznam hudby. Chtel jsem se zeptat jestli to muze mit nejake oduvodneni.. uz dlouho jsem do telefonu zadny zasah, jako instalovani novych aplikaci nedelal (pouze co stoji mozna za zminku tak pridaval mp3 do telefonu z pc). Kdyby nekoho neco napadlo, budu jedine rad. Zatim diky

NOKIA FOREVER

27 bře 2012, 06:33
Profil ICQ
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
Příspěvek Re: Nokia N95-8GB, zda se ze funguje podle nalady..
:wave:

Pár věcí mě napadá, jedna je přímo na ráně:
freddy13 píše:
za boha mi nejde obnovit seznam hudby.
...pouze co stoji mozna za zminku tak pridaval mp3 do telefonu z pc

Tady bych totiž v první řadě hledal viníka. Interní Hudební přehrávač je prostě klasický Nokia zmetek, a obzvlášť ve spolupráci s Nokia PC Suite/Ovi Suite dokáže nadělat v telefonu pěknou paseku.Zkus tedy smazat ( přejmenovat/přesunout do zálohy) tyto složky nebo jejich obsah:
  • E:/private/101f8857/
  • E:/private/101ffc31/
  • E:/private/101ffca9/

Potom dej obnovit hudební knihovnu.

Nedoporučuju používat interní zmetek Hudební přehrávač, a už vůbec ne kopírovat do telefonu hudbu přes PC Suite/Ovi Suite (vůbec to do PC neinstalovat, škodlivý software do PC prostě nepatří. V podstatě je k ničemu, jen pro zlost a zasírání PC. Pokud tam tohle svinstvo už máš, tak ho radši odinstaluj a pořádně pročisti počítač od všech sraček pocházejících od Nokie - např. PC Cleanerem. Jestli to k něčemu budeš někdy potřebovat, o čemž pochybuju, tak to aspoň nainstaluj na oddělenou partition)

EDIT:
:arrow: Návod jak pročistit hudební knihovnu. N95, možná další
A já dodávám, že ne možná další, ale určitě další. Platí to určitě pro všechny OS 9.x telefony. Možná i pro S^3.

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

27 bře 2012, 07:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
   [ Příspěvků: 2 ] 
Bookmark and Share