Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 15 srp 2018, 08:51

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 2 ] 
 kompletne vymazany telefon? 
Autor Zpráva
Pokročilý
Pokročilý
Model telefonu: Nokia N95 - 8GB, (v 31.0.015), HACK
Heslo k uploadům: Freddy13.ForumNO.net
Reputace: 0
Příspěvek kompletne vymazany telefon?
Ahoj, chtel bych se zeptat... mel jsem jakesi problemy s telefonem (Nokia N95 8GB) a uz se to nedalo resit jinak nez formatem. Prvne jsem zformatoval vekokap. pamet a pak pres trojhmat i nastaveni telefonu. Ani tohle nepomohlo tak jsem updatnul novou verzi FW. Chtěl bych se zeptat jestli je ted telefon jako novy - kompletne vymazany a procisteny (jestli i naistalovany HACK telefonu se odstranil)?

NOKIA FOREVER

29 bře 2012, 07:34
Profil ICQ
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
Příspěvek Re: kompletne vymazany telefon?
Formátoval jsi disk C:/ (paměť telefonu) trojhmatem, takže na 99,99% ano.
Kdybys ho formátoval kódem, tak na 98% ne.
Pokud by chtěl mít člověk "jistotu na druhou", tak by asi mohl udělat formát oběma způsoby, i když podle několika málo informací by ani tohle nemuselo být 100% jisté. Formátů ale mám za sebou nespočetně, a ještě nikdy se mi nestalo, že bych po trojhmatu našel v paměti telefonu cokoliv, co tam nebylo od výroby. Naopak po cca 10 zkušebních formátech kódem tam vždycky něco zůstalo (to ostatně bylo potvrzené už před lety mnoha jinými uživateli)
"jistota na třetí" by asi byl kód + trojhmat + reflash přes Phoenix nebo JAF :D

S velkokapacitkou zkušenosti nemám, ale jsem si v podstatě jistý že je po formátu z menu taky kompletně smazaná.

Mimochodem, kvůli tomu jsi musel zakládat další zbytečné téma? :roll:
:arrow: viewtopic.php?f=87&t=487

freddy13 píše:
a uz se to nedalo resit jinak nez formatem.

O tom dost pochybuju. Pokud jde telefon zapnout a je aktivní hack, tak se všechny sw problémy dají vyřešit bez formátování (téměř všechny, na něco možná dosud není známé řešení. A za jistých podmínek to jde i když ten telefon standardně zapnout nejde) . Někdy se ale při větší kumulaci těch potíží může časově vyplatit spíš formátování, než hledání "co všechno kde, kdy a s kým" .

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

29 bře 2012, 09:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
   [ Příspěvků: 2 ] 
Bookmark and Share