Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je spenatcz
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 08 pro 2019, 20:32

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 4 ] 
 N95 8G nastaveni VOIP SIP VYRESENO navod zde 
Autor Zpráva
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: N95 8G
Reputace: 0
Příspěvek N95 8G nastaveni VOIP SIP VYRESENO navod zde
Chtel jsem vyuzit internetoveho volani a chtel nainstalovat SIP. Podle navodu na nokia.com jsem nainstaloval setting voip release 2.3, nastavil podle navodu, ale ne a ne to rozchodit. Melo by se v menu telefoniho seznamu objevit nabidka voip, ale k tomu se nemohu dopracovat. Kdyz dam pripojit, napise hlasku, ze "nelze se pripojit k pripojovaci siti" Uz nevim co stim. Nevedel by nekdo poradit. verze software telefonu V 35.0.001. Diky

Naposledy upravil bobik43 dne 31 bře 2011, 12:43, celkově upraveno 1

28 bře 2011, 21:24
Pokročilý
Pokročilý
Model telefonu: Nokia 700 & BH-505
Heslo k uploadům: somin.n.ForumNO.net
Reputace: 15
Příspěvek Re: N95 8G nastaveni VOIP SIP
Hoj! A jakého poskytovatele sis vybral, u každého se to nastavuje trošku jinak a né u každého jde SIP rozběhat. Nedávno jsem si taky nastavoval svoji N85 pro SIP a než se mi to povedlo byl to boj. Píšeš že už máš nainstalované setting voip release 2.3 od nokie a teď je třeba teda nastavit parametry připojení. U mě je to v (a u tebe to bude snad podobné):
menu-nástroje-nastavení-připojení-nastavení SIP

Tam vytvoříš nový SIP profil a vyplníš ho údaji, které by ti měl poskytnout tvůj operátor. Já to mám např. takto:
http://www.odorik.cz/w/nokiavoip

Hodně zdaru :D

Obrázek
Nikdy nedopusť, aby ti smysl pro morálku zabránil vykonat správnou věc :-D
Chceš ovi mapy zdarma a tvůj mobil není mezi podporovanými? -> OVI Maps 3.03 a 3.04 pro nepodporované telefony

29 bře 2011, 08:08
Profil ICQ
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: N95 8G
Příspěvek Re: N95 8G nastaveni VOIP SIP
Nastaveni by nemel byt problem. To mam snad spravne. Delal jsem se to podle druhyho telefonu kde to funguje. Jen nevim jak docilit aby se to pripojilo a hlavne jak dostat do telefoniho seznamu tu treti zalozku od internetovyho volani. Je mozny za mam spatnou verzi toho instaleru, ale dle fora nokia by to mela byt 2.3 pro N958G

-- 31 bře 2011, 08:45 --

Takze beru zpet. Bude problem v nastaveni. Chtel bych vyuztivat actionvoip. Pres jejeich aplykaci mi to jede, ale chtel bych to rozbehat i pres integrovanou nokiackou sip a s tim porad bojuji

-- 31 bře 2011, 12:42 --

Vyreseno. Kazdy ma to nastaveni tosku jinak a actionvoice.com ma nasledujici:
Treba nekomu pomuze

http://www.imserba.com/forum/complete-voip-solutions-n95-call-india-actionvoip-t127738/

29 bře 2011, 17:15
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: n78 fw20
Příspěvek Re: N95 8G nastaveni VOIP SIP VYRESENO navod zde
Zdar, vidim ze se tu bavite o nastaveni sip volani na nokii, ja mam n78 a proste me to tam nefungeje ani za boha. zkousel jsem doistalovat SIP_VoIP_3_x_Settings_v2_0_en.sis a taky nic, ale to uz jsem nejak prekousl.
chtel jsem se vas zeptat jak je to s cislem kdyz budu ja volat nekomu tak da se tam nastavit aby bylo zobrazeny moje cislo co mam na mobilu ? prave si nejsem jistej jestli to jde u actionvoip, a zda ti jde i odorik,cz kterej se mi vi libi vic , a taky funguje vam ta java aplikace od odorika na zpetny volani ja dam cisla a dam volat pres odorik a nic
diky

16 kvě 2011, 07:06
   [ Příspěvků: 4 ] 
Bookmark and Share