Pravidla fóra Pravidla podpisové politiky Pravidla uploadu Lišta pravidel Hodnocení uživatelů Heslování archivu Vkládání obrázku

Statistiky uživatele: Statistiky fóra:
Vítejte na ForumNO uživateli  Anonymní NEJSTE PŘIHLÁŠEN!! Celkem příspěvků: 167192
Poslední návštěva:  - Hodnost:  - Celkem členů: 35635
Varování:  - ID uživatele:  - Nejnovějším uživatelem je premda.sedlacek
Celkem příspěvků:  - Registrovat
Reputace:  -

Sledujte nás na FaceBooku!Sledujte nás na Twitteru!    Staň se naším mecenášem - více info
Právě je 19 říj 2018, 19:24

Bookmark and Share

[ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 X-Plore v1.57 [23.03.2012] 
Autor Zpráva
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Model telefonu: nokia e51 + nokia 6120c
Heslo k uploadům: laco_.ForumNO.net
Reputace: 77
Příspěvek Re: Lcg Xplore
všechny témata o Xplore jsem sloučil aby v tom nebyl zbytečnej bordel..

Nokia E51 8Gb MicroSD FW: 400.34.001
Nokia 6120c 2Gb MicroSD FW: 6.01

19 srp 2010, 11:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: nokia n97 -c6,E7-00
Reputace: 2
nova verze 1.51
http://www.edisk.cz/stahni/56967/Xplore1.51.zip_519.93KB.html
1.51 - Audio preview, fixed Nokia E72 shortcuts

20 srp 2010, 16:54
Pokročilý
Pokročilý
Model telefonu: Samsung Galaxy S II
Reputace: 12
1.51 cracked by livelife

http://www.edisk.sk/stahni/35266/x-plore1.51.zip_908.22KB.html

- zip, bez hesla, 1MB
- nutny certifikat alebo hack
- po nainstalovani nainstaluje cracknutu aj trial verziu (x-plore ako cracknuta a xp-trial ako trial). Neviem preco a nepodarilo sa mi nijak potom osobitne odinstalovat trial (jedine vcelku s cracked) cize tu nadbytocnu ikonku musite prehltnut. ale hlavne ze je to cracked.

24 říj 2010, 15:26
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Model telefonu: Honor 9
Reputace: 121
Příspěvek Re: X-Plore v1.51 [24.10.2010]
LCG X-plore v1.52 S60v3 S^1 S^3

Novinky:
Přidán Arabský jazyk
Opraveny bugy

Obrázek
http://uloz.to/7385010/lcg-x-plore-v1.52.rar

Jenom dvě věci smrdí jako ryba... a jedno je ryba! :lol:
5110>3510>3220>n70>n73>5800>Nexus S>Galaxy Nexus>Nexus 4>Nexus 5>Nexus 5X>Honor 8 > Honor 9

http://www.playsvet.cz

13 led 2011, 15:23
Profil Zobrazit autorovy stránky
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: N90, 5230, E72, E-7 &... non Nokia
Reputace: 0
Příspěvek Re: X-Plore v1.52 [13.1.2011]
X-plore v1.5.2 beta test
http://www.lonelycatgames.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=10418
http://www.lonelycatgames.com/forum/download/file.php?id=495

LCG Admin píše:
Here's test version with new image viewer, where images may be moved by sliding left/right to go to previous/next image.What else would you like to have in image viewer?

(Zde je test verze s novym prohlizecem obrazku, ve ktere se da mezi obrazky listovat posouvanim vlevo /vpravo.
Co dalsiho by jste chteli mit v prohlizeci obrazku?)
Ja bych tam rad videl informaci o velikosti obrazku a plynulou rotaci s ulozenim.

Dale taky zmizelo u zvukovych souboru to prehravani s nahledem. Myslim ze je to dobre, mne osobne to prekazelo. Nebyl vubec zadny rozdil mezi tim jestli soubor prehraju zkratkou v nahledu nebo potvrzenim.

Primy download oficialni verze 1.5.2:
mrtvý link

1daemon1 píše:
Neviem preco a nepodarilo sa mi nijak potom osobitne odinstalovat trial (jedine vcelku s cracked) cize tu nadbytocnu ikonku musite prehltnut.

Protoze jsi vubec nepochopil jak jsi tuhle verzi ukradl. Ta ikonka vubec neni nadbytecna. Bez ni by ti ta zlodejina po 30 restartech nesla spustit.
1daemon1 píše:
nutny certifikat alebo hack

Hloupost

Naposledy upravil martink52 dne 14 zář 2011, 19:45, celkově upraveno 1

mrtvý link

24 dub 2011, 08:40
Main Uploader
Main Uploader
Model telefonu: HTC EVO + 5530
Reputace: 410
Příspěvek Re: X-Plore v1.52 beta [24.4.2011]
X-Plore AllFiles Cracked - 1.56(0) 9.4

http://www.ulozto.cz/10615327/x-plore-zip
http://www.edisk.cz/stahni/23089/x_plore.zip_892.98KB.html

Kráva,když se o ni hospodář postará tak zabučí-tedy poděkuje.vůl ne.

já a sosan :Obrázek Obrázek

13 říj 2011, 18:42
Mecenáš
Mecenáš
Model telefonu: Nokia N97
Heslo k uploadům: honzista.forumno.net
Příspěvek Re: X-Plore v1.52 beta [24.4.2011]
X-Plore je jeden z mála programů, které znám dlouho a po založení Paypalu jsem si ho koupil, protože to je nejlepší progrma na správu souborů :-)

Obrázek

26 led 2012, 22:40
Profil ICQ
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Model telefonu: N95 8GB + N73
Heslo k uploadům: imp700.forumno.net
Reputace: 31
Příspěvek X-Plore v1.57 [22.3.2012]
X-plore v1.57
Changelog:
New 1.57 - Small fixes

Download:
http://www.lonelycatgames.com/download/xplore/x-plore_s60_3rd_1_57.sisx

22 bře 2012, 16:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
Příspěvek Re: X-Plore v1.57 [23.03.2012]
"Small fixies" se má týkat jen S^3 Belle. A je docela možné, že jeden z těch fixů je namířený proti případným zlodějům.
Mimochodem, zajímavé je, že X-plore už má adware jen ve verzi pro Symbian 9.x <. Proč asi? Jednu teorii mám.... :D

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

22 bře 2012, 21:05
Začátečník
Začátečník
Model telefonu: Nokia C6-00
Zdravím, mám menší problém s aktulizací x-plore v1.57 v mobilu mám zatím v1.52 a nejde mi aktulizace. Nejde mi ani přes wifi a ani když si stáhnu soubor a naistaluji sám. Čím to je ? Jediné co mě napadá je že nemám si náhodou odinstalovat tu v1.52 a až pak naistalovat v1.57 ? díky za odpověď

26 bře 2012, 15:44
ForumNO Helper
ForumNO Helper
Model telefonu: N E61 + N E71, -N5800Shit
Reputace: 105
- ta verze 1.52 je legální?
(pokud ukradená, tak čti dál o přejmenování, tady bych tušil zakopaného psa )
- nezkoušel jsi někdy ukrást LCG Jukebox nebo SmartMovie přes hosts soubory? (jestli ano, tak smaž nebo přejmenuj či přesuň soubor C:/private/10000850/host, a restartuj telefon)

PS: APN wap kdyžtak ani nezkoušej, aktualizace přes něj nejde. Ale přes APN internet by to mělo normálně fungovat. Aktualizovat LCG aplikace přes WiFi jsem myslím ještě nezkoušel, ale pokud ti funguje přes stejnou WiFi např. surfování, tak by neměl být problém ani s aktualizací.

Už byla ukradená i ta poslední verze 1.57, zatím co vím, tak dvěma způsoby od MTOi. Jenže MTOi je idiot, a jako obvykle si je přejmenoval :evil: . Takže kdybyste někdo měl potřebu to sem dávat (což je IMHO z několika důvodů zbytečné), tak je prosím napřed přejmenujte zpátky na originální název, nebo pokud nevíte jak, tak mi napište, a já je přejmenuju (tip: SiSEditor. SmartSis, SuperPackSis...). Je to prostě "X-plore" , žádný "X-plore - MTOi" :evil: . Jako by všem těm podobným idiotům nestačil kvůli reklamě přejmenovat instalační soubor, nebo archív, oni prostě přejmenují i aplikaci :dash:
Změna názvu jakékoliv symbianové aplikace se stejným UID jako původní.totiž způsobí, že pokus o přeinstalaci skončí na hlášce "Chyba aktualizace"
Spoiler: Zobrazit
pokud tedy předchozí nainstalovaná aplikace nebyla se stejným názvem. Jenže jednou jí cr@cknou idioti z CGiPDA, jindy MTOI, jindy zas POPDA... A co teprve když se něco dostane do rukou megahovadu vutaiktovi :roll:
Takže je nutné předchozí verzi napřed odinstalovat. Což nejen že zdržuje, ale u některých aplikací vede ke ztrátě původního nastavení. X-plore k nim patří.

Mimochodem, možná se tohle bude méně zkušeným hodit:
Chcete-li si zálohovat nastavení X-plore, tak se jedná o soubory ve složce !:/private/a0000bcd/Explorer:
  • Assoc.bin - asociace souborů.
    tzn jakou aplikací má X-plore daný soubor otevřít.
    - například když dám *.htm(l) či *.xml souboru asociaci na OperuMobile, a kliknu na něj, tak se mi otevře v Opera Mobile jako normální stránka, a ne v X-plore jako textový soubor. Pro mě je to dost šikovné na rychlé offline prohlížení stažených webů, nebo v případě xml např. na otevírání modů pro phpBB.
    - nebo pythonské scripty se mi díky SymbExec rovnou spouštějí
    - PDB ebooks se mi zas otevírají v Qreaderu (a na fb2 ebooks vlastně ani nepotřebuju čtečku - otevře mi je zas Opera Mobile)
    - mediální soubory je zas možné otevírat ve zvolené aplikaci (ne vždy, záleží na tom, jak je ta aplikace napsaná. Takže např . obrázky na IDesigner nebo Photobook asociovat nejde, jen se dotyčná aplikace otevře )
    Tohle píšu spíš jako takový tip, nějak mám pocit, že lidi ty asociace souborů moc nevyužívají. Bo se ani neptají, proč jim tohle či támhleto asociovat nejde, ani který soubor aplikace pro asociaci vybrat :D (kdyžtak u té Opery ten 2. :wink: On to většinou stejně bývá ten 2., když X-plore nabídne 2) . Třeba je ani nenapadá, k čemu všemu to může být dobré :idea:
  • Config.txt - celkové nastavení (jazyk, vzhled, zobrazování souborů, třídění...).
  • QuickDirs.bin - klávesové zkratky do složek.
    V dotykových hračkách bez normálního ovládání se to ale za zkratku považovat nedá :D . Co taky od hraček čekat, že jo? :D . V těch už je rychlejší standardní scrollování + ťapkání, nebo namapování složek přes aplikaci MapDrives + soubor mapdrives.txt (funguje v nich vlastně MapDrives? Myslím že by měla Obrázek)
  • ViewPos.bin - pozice v naposledy prohlížených souborech
    IMHO celkem zbytečné, ale ve velkých souborech se to možná někomu může hodit. Mně osobně by se to mnohem víc šiklo při editaci, ale naštěstí mám spolehlivý Dedit. Ten v jistém smyslu vlastně ani nerozlišuje mezi prohlížením a editací. Takže nemusím soubor jako v X-plore otevírat buď pro editaci, nebo pro čtení. Stačí ho prostě jen otevřít, a když v něm cokoliv chci změnit, tak ho uložím. Navíc má Dedit mnohem víc možností, otevře téměř cokoli, a i velké opravdu soubory otevírá prakticky okamžitě (co bych si bez Deditu počal? :D )

V žádostech o radu při potížích s telefonem prosím uvádějte podrobný popis situace a přesné chybové hlášky. Máte-li problém s konkrétní aplikací, návodem apod, uvádějte prosím link.

Jinak hledejte pomoc u jasnovidců.
Apple, Nokia a Micro$oft odnaučují lidi používat hlavu.
Hack Symbianu znamená plný přístup do složek C(D, E, F):/private/, /resource/ a /sys/. Nic víc, a nic míň.

26 bře 2012, 19:51
   [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Bookmark and Share